• Advertisement

Nowa budowa - ZILMEX

Wszystko o nadchodzących budowach, remontach dróg itp.

Nowa budowa - ZILMEX

Postprzez tomp » 15 mar 2015, o 17:34

Witam. Dziś zaciekawiony tym, co zaczyna się dziać na działce za etapem VII poszedłem tam z ciekawości. Pojawiły się wiertnie, co sugeruje, że coś się tam zacznie dziać poważnego. Zrobiłem zdjęcie tablicy informacyjnej. No cóż, okazuje się, że ruszyła budowa kolejnego bloku. Niestety wieżowiec. Udało mi się również odszukać jego wizualizację. Co ciekawe z naszego osiedla naniesiono tylko dalsze etapy. Pewnie inwestor nie chce pokazać realnej okolicy, a zieleń i drzewa wyglądają lepiej niż bloki 51A, 51B i 51C. Druga sprawa to taka, że wjazd wygląda jakby miał być od tych garaży na Złotej Jesieni. Istnieje również uzasadniona obawa, że słońce zniknie z naszych mieszkań, ma być 8 kondygnacji. Może się jeszcze coś zmieni.

TUTAJ można obejrzeć wizualizację tej inwestycji.
Załączniki
20150315_155700.jpg
Zdjęcie tablicy informacyjnej
20150315_155700.jpg (180.73 KiB) Przeglądane 2222 razy
tomp

Re: Nowa budowa - ZILMEX

Postprzez tomp » 16 kwi 2015, o 11:41

Na dzień dzisiejszy jest ogromna dziura w ziemi. Blok zapewne zacieni część mieszkań w określonej porze dnia. Pozytywna strona tej inwestycji jest taka, że na działkach pomiędzy naszymi blokami a ową inwestycją z całą pewnością ulegną zmianie warunki zabudowy dla tych działek. Osobiście nie wyobrażam sobie tam żadnego budynku mieszkalnego. Słyszałem również, że nasz Developer oferował za nie 5 mln zł obecnemu właścicielowi, ale ten odmówił. Obecna inwestycja ponoć została wstrzymana właśnie przez budowę ZILMEXU. Zobaczymy, co będzie dalej.
tomp

Powrót do Planowane Inwestycje